:شرکت اَطلـس بـه رویـش

 

 

"شرکت صنایع فناوری اطلس به رویش " با نام اختصاری «به رویش» در سال 1381 با مدیریت حسین یزدانی نژاد به ثبت رسید .پیشتر مدیریت شرکت با تجربیاتی که درزمینه خرید وفروش تجهیزات هیدرولیک درمرکز بازارایران بدست آورد اقدام به واردات کالا از اروپا و تایوان نمود .
پس از ثبت شرکت فعالیت شرکت به واردات کالاهای کشاورزی و صنعتی گسترش یافت ،بطوریکه  پس از مدت 2 سال موفق به دریافت نمایندگی ازچندین شرکت معتبر بین المللی گردید .
این شرکت هم اکنون نمایندگی شرکتهای پونافلکس کره جنوبی ، هوزینگ تایوان وفانگ فوتایوان را دراختیار دارد . شرکت پونافلکس کره جنوبی هم اکنون یکی از بزرگترین و فعال تربن شرکتهای تولید کننده انواع شیلنگ در دنیا ست و میزان صادرات این شرکت در این کشور یک رکورد در زمینه مواد پلاستیکی بشمار می رود.
هدف مدیریت شرکت ارایه خدمات باکیفیت و واردات کالای مورد تایید مصرف کنندگان به بازار مصرف می باشد و در این راستا تااکنون هرگز اقدام به واردات کالا با کیفیت پایین تنها با انگیزه سود بیشتر نکرده است.این شرکت مفتخر است که طی بیش از 10 سال فعالیت خود هیچگونه گزارش و نارضایتی از کیفیت کالاهای ارایه شده از طرف مشتریان دریافت ننموده است وموارد جزیی با هماهنگی بین مشتریان و تولید کنندگان برطرف شده است. مدیریت شرکت با اعتقاد به جایگاه مشتریان درپی آن بوده است تا خدماتی به موقع و مسوولیت پذیر را ارایه نماید.